ליצירת קשר
שם פרטי

שם משפחה

טלפון

דוא"ל

תוכן ההודעה
טיול נשים לדרום הודו 

בשיתוף מרכז כישורים – קישורים
         לטייל, להתעצם, לאהוב את עצמך: מסע לגילוי עצמי לנשים בהודו
 זהו לא עוד טיול - זהו מסע אימון משנה חיים; שילוב של טיול וסדנאות לאימון והעצמת נשים
 
החברה הגיאוגרפית ואסטה וסורנגה המארגנות טיולי נשים ייחודיים חברו יחד עם שמחה לוין- מנכ"לית מכון כישורים מהמומחיות המובילות בארץ למגדר והעצמת נשים, כדי להעניק לך חוויה שמשנה חיים.
"דהרמה" בסנסקריט פירושה 'הדרך הנכונה לחיים'. זהו טיול שמטרתו לעזור לך להתחבר אל דרך החיים הנכונה עבורך. .
הטיול מתמקד באחד האזורים היפים ביותר בהודו; מדינת קראלה. גן עדן טרופי החושף מראות ונופים מעוררי השראה: לגונות יפהפיות ותעלות מים טבעיות, יערות עבותים, עצי קוקוס תמירים, 'מרבדים' של שדות אורז, מטבח עשיר ואנשים חמים וידידותיים.
הטיול מתנהל ברמת איכות גבוהה על כל מרכיביו, מרמת בתי המלון, המדריכים המקומיים, הפעילויות המיוחדות ועד לארוחות גורמה.
אם יש לך כל מה שאישה יכולה לבקש: אבל במקום להרגיש מאושרת ומסופקת את מרגישה שטרם מצאת את עצמך, הטיול הזה הוא בשבילך: לטייל, להתעצם, לאהוב את עצמך.
אם אין לך כל מה שאישה יכולה לבקש, ואת מרגישה מרוקנת, עייפה וחסרת אנרגיה שכן "המצבר" שלך התרוקן, הטיול הזה הוא בשבילך: לטייל,להתעצם, לאהוב את עצמך.
בואי לעשות מעשה: קחי פסק זמן מחיי היום יום (משפחה,ילדים,עבודה,קשיים ובעיות) וצאי איתנו  לדרום הודו  להרפתקה של גילוי עצמי. נטייל במקומות קסומים וציוריים, נתארח במלונות מיוחדים, נפתח עוצמה אישית בתוך קבוצה של נשים איכותיות, נאכל אוכל בריא ונהדר, נתחבר לשלווה הפנימית, נגלה את סודות האיורוודה ונגיע  לאיזון ולאהבה – כל הדרך כולה אל דרך החיים שבאמת מתאימה לנו .
לטייל, להתעצם, לאהוב הוא סיפור של מסע מיוחד ונוגע ללב שלך, למציאת תובנות חדשות, להפיכת חלומות למציאות, ולהתבוננות מחודשת על נשיות ואהבה על שלל צורותיה.
 
בסיום הטיול והמפגשים שלאחריו, תוענק למשתתפות תעודת השתתפות בקורס אימון של 60 שעות.
התוכניות של מכון כישורים מוכרות על ידי האיגוד הישראלי לקואוצ'ינג .
 
 
מפגש היכרות ותיאום ציפיות טרום הטיול
כשבועיים לפני היציאה לטיול יתקיים מפגש הכרות ותיאום ציפיות במרכז כישורים-קישורים, בקיבוץ גבעת ברנר.
במפגש נכיר את המשתתפות האחרות במסע שלנו, ואת המדריכים:
רז שרבליס - מרצה למגדר ואנתרופולוגיה, מנחה סדנאות מגדר, מדריך ותיק בחברה הגיאוגרפית. במהלך הטיול ינחה רז סדנאות העצמה ואימון.
שמחה לוין - מנכ"לית כישורים-קישורים, יועצת אסטרטגית, מהמומחיות המובילות בארץ להכשרת מאמנים ומגדר, מחברת הספר "להפוך חלום למציאות".
סורנגה / אסטה -  בעלות חברת 'אסטה וסורנגה', מנהלות מחלקת טיולי נשים בחברה הגיאוגרפית, מאז 2003 חולקות את אהבתן להודו עם קבוצות נשים.
 
1 / 26.1 - תל אביב, עמאן, מומבאי
נצא בטיסה (דרך עמאן) למומבאי.
* למעונינות, ניתן לטוס טיסה עם אל על בתוספת תשלום .
 
2 / 27.1 – מומבאי – קוצ'ין
נחיתה במומבאי בשעות הבוקר המוקדמות והמשך בטיסת פנים לקוצ'ין. 
בימים הקרובים נשהה באקולוגיה של מדינת קראלה המשרה תחושת רעננות בזכות הצמחיה השופעת הפועלת כ"מפעל" ביולוגי מסיבי לטיהור אוויר. הסינים, הפורטוגזים, הערבים וההולנדים, כולם הגיעו לאזור זה בעקבות החיפוש אחר תבלינים ושנהב והפכו את שפע המשאבים הטבעיים שמצאו כאן למקור פרנסה.
נקודת התחלה של הטיול הינה העיר קוצ'ין. לאחר התרעננות בבית המלון נתכנס למפגש פתיחה: טקס לציון המעבר מהמסלול המהיר המאפיין את חיינו לקצב איטי של התבוננות אישית המתאפשרת רק בסביבה חדשה נטולת לחצים וציפיות.
נצא לסיור היכרות עם העיר המקסימה, המתפרשת על מקבץ איים וחצאי – איים. ההיסטוריה המורכבת של קוצ'ין תתעורר לחיים לנגד עיננו, כשנסייר בסמטאות הציוריות ברובע העתיק. לאורך החוף נצפה בטכנולוגית דיג מיוחדת שהובאה לכאן על-ידי סוחרים סינים: רשתות דיג ענקיות הפועלות באמצעות מערכת משקולות.
הערב נתחיל להתוודע למטבח הדרום-הודי, חגיגה של חוש הטעם... האקלים הטרופי בדרום, שפע הגשמים והסמיכות לים, הם הסיבה לאספקה שוטפת של ירקות, פירות, אורז ופירות-ים.
 
3 / 28.1 - קוצ'ין
"יוגה"פירושה בסנסקריט, "אחדות".אחדות הגוף והנפש. היוגה הינה דרך חיים המושתתת על פילוסופיה הודית עתיקה, הגורסת כי תרגול גופני משפיע על התודעה. הבוקר נוכל להתרענן במספר תרגילי יוגה קלים המתאימים לכל אחת (גם למי שלא עשתה יוגה מימיה) בהנחיית מורה מקצועי.
סדנא: לטייל, להתעצם, לאהוב; נתוודע למקורות הכוח האישיים והחבויים שלנו באמצעות כלים עוקפי חשיבה כגון:
ציור מנדלות, מוסיקה הודית וריקוד חופשי לנשמה.
נבקר בכנסיית סיינט פרנסיס, אחת העתיקות ביותר בהודו בה היה קבור ואסקו דה גאמה, עד ששרידיו נקברו מחדש בפורטוגל. ניכנס גם לארמון מטאנצ'רי שנבנה על- ידי הפורטוגלים, שופץ על-ידי ההולנדים ונסיכים הודים הוסיפו ציורי קיר המתארים סיפורים מהמיתולוגיה ההודית.
בהמשך נוכל לספוג את האווירה הייחודית של קוצ'ין. זאת כדאי לעשות בבית הקפה המגניב ביותר כאן. על רקע ציורים מודרניםשל ציירים מקומיים, אפשר להכיר טיילים ממדינות שונות, ללגום קפה טוב, ולקנח בפרוסת עוגה בריאה...
הערב הינך מוזמנת למופע קתאקאלי – אומנות מחול הדרמה המפורסמת של קראלההמאופיינת באיפור יוצא דופן, הבעות פנים ייחודיות ותלבושות מרהיבות.
 
4 / 29.1 – קוצי'ן
נפתח את היום בשיעור יוגה נוסף.
הבוקר נצא ליום טיול בטבע, להליכה רגלית נעימה באזור של מפלים מרהיבים ויערות ירוקים, גן עדן טרופי. כאן נוכל להבין מדוע אחד מכינוייה של קראלה הינו: "חלקת האלוהים" .
בחזרה לקוצ'ין, סדנא: מפת מסע חיים; הכנת מפת חיים אישית באמצעות סמלים שונים תוך כדי שימוש באביזרים מקומיים ובשיתוף נשים הודיות שתספרנה על החיים שלהן. הסדנא תאפשר שיתוף אינטימי בתובנות על החיים, על הדימיון והשוני בין נשים בתרבויות שונות.
 
5 / 30.1 - קוצ'ין - מונאר
בעבר הייתה בקוצ'ין קהילה יהודית גדולה, שמילאה תפקיד חשוב בכלכלה ובעסקים של העיר. ברובע היהודי, ה"ג'ו-טאון", נבקר בבית הכנסת שהוקם במאה ה-16: נברשות מבלגיה, מרצפות מצוירות שהובאו מסין ובמה מעוטרת בזהב. כאן גם נוכל להסתובב בהנאה בין החנויות הקטנות לממכר תבלינים, תכשיטים, ספרים ועתיקות.
בדרך ליעד הבא נעצור לביקור אצל משפחה מקומית אשר תארח אותנו לארוחת צהרים מסורתית. מהם נשמע על חייהם בלב מטע של עצי גומי וקוקוס. נמשיך למונאר, אחת מתחנות ההרים הפופולריות בדרום הודו ואשר משמשת גם כמרכז מסחרי של מטעי תה, מהגבוהים בעולם.
סדנא: האישה שאני, הילדה שהייתי; הפלגה אל חוויות ילדות מעצימות באמצעות משחקי ילדות, דימיון מודרך, ריקוד חופשי ומתן אפשרות להשתטות.
 
6 / 31.1 –מונאר
היום נשאף אוויר הרים צלול כאשר נטייל במונאר השוכנת בגובה של כ- 1600 מ' ומוקפת במרבדים ירוקים ואינסופיים של שיחי תה, פסגות סלעיות ואחוזות תה מטופחות. נטייל בעמק עץ האלמוג; נקודות תצפית, מפלים, מטעים, יער עצי אלמוג וכפרים שונים.
במוזיאון התה הקטן, נלמד על תהליך ייצור התה, מגידולו במטעים ועד עיבודו במפעל. נעצור לתצפית על סכר מודאפטי ונעפיל אל ה- "טופ סטיישן" נקודת תצפית גבוהה ממנה נשקף נוף מרהיב של מדינת טאמיל-נאדו השכנה.
סדנא: אישה בסארי; דיון וגילוי סגנון הנשיות האישי של כל אחת, באמצעות הסארי.
הערב יסתיים בסימן מדיטציה.
 
  
7/ 1.2 – מונאר – קומאראקום
היומיים הבאים יתנהלו בקצב איטי יותר, כיאה למקום אליו אנו ממשיכים. ממונאר ניסע לקומאראקום, כפר קטן ומנומנם, הממוקם על מקבץ איים באגם ומבאנאד.
לבחירתך ממגוון הפעילויות: לבקר בשמורת הציפורים הסמוכה - המשמשת כמקום חניה החביב על ציפורים נודדות, תוכים, אנפות ואווזים, לסייר בכפר הקטן השכן, או אולי לצאת לשייט שקיעה.
סדנא: גילוי האלה שבתוכך; נתוודע לאלות ההודיות המייצגות ארכיטיפים שונים של נשיות ונתחבר אל מקורות קדומים של חמלה, אומץ, אמהות ונשיות.
 
8 / 2.2 – קומאראקום
סדנא: כשגבר פוגש אישה; על האינטראקציה בין גברים ונשים בתרבויות שונות ועל השפעת סגנון החיים שלנו כנשים מודרניות על הגברים, בעידן של שוויון הזדמנויות. כל זאת במבט השוואתי למול התרבות ההודית. נתמקד במפתחות ליצירת זוגיות בריאה ומטיבה כדרך לחיים של אושר והגשמת תכלית חיינו.
במקומות רבים ברחבי המדינה מופרדת היבשה על ידי לשונות ים ונהרות המתנקזים מן ההרים. כך נוצרת רשת מורכבת של תעלות וערוצים, לגונות ואגמים, הנפרשת משולי החוף אל תוך היבשה. ממעוף הציפור, נראות התעלות כרשת של חוטי כסף זעירים השזורים לאורכה של שמיכת טלאים.
נצא למסע שייט בין התעלות (ה- Backwater), בסירה המחליקה בעצלתיים על פני המים, על רקע תפאורה ססגונית המבזיקה שילובים של ירוק הדקלים עם המים. באקולוגיה ייחודית זו ניחשף לאורח חיים מיוחד שפיתחו לעצמם תושבי המקום, כיוון שלחלק מהמקומות ניתן להגיע בסירות בלבד.
ביקור באשראם של אמה ג'י- גורו אישה, אחת הבודדות בהודו - הידועה בכינויה "האם המחבקת", ובשיטת הברכה שלה הכוללת חיבוק של המגיעים אליה (הביקור מותנה בנוכחות אמה ג'י באשראם).
 
9 / 3.2 קומאראקום – קוצ'ין
הבוקר נשמע מרופא איורוודי על התזונה על פי האיורוודה (איורוודה; שיטה רפואית- טבעית- הוליסטית, אשר התפתחה בהודו לפני כ-6,000 שנה ומטרתה להביא לאיזון בין גוף ונפש).
ובהמשך, זה המקום לנוח על ערסל, להביט בקרני השמש המנצנצות על- פני המים, לשחות בבריכה, להתרענן בספא וליהנות ממשבצת זמן נדירה
סדנא: להפוך חלום למציאות, באמצעות קלפים.
לקראת הערב נחזור בחזרה ללינה בקוצ'ין, שם מצפה לנו חוויה קופצנית ועליזה; שיעור ריקוד הודי.
 
10 / 4.2 – קומאראקום – קוצ'ין – מומבאי
מקוצ'ין נטוס למומבאי, עיר תזזיתית המייצגת היטב את אופיה הייחודי של הודו כולה. נבקר באזור שער הודו אשר הוקם לכבוד ביקורו של מלך אנגליה ג'ורג' ה-5. השער הפונה לנמל בומביי, הפך לסמל פופולרי של העיר ולמקום שוקק בו נפגשים מקומיים, תיירים ורוכלים.
במכבסה הגדולה (ה- Dhobi Ghat) הממוקמת תחת כיפת השמים, המוני גברים כובסים באופן ידני אלפי ק"ג של כביסה. החידה הגדולה היא כיצד קורה שכל לקוח מקבל בדיוק את מה שמסר.
אחד הבניינים המרשימים בעיר הנראה כטירה, משמש כבנין תחנת הרכבת ויקטוריה – נראה רכבות יוצאות ונכנסות, אנשים נפלטים ועולים לקרונות, ואיך למרבה הפלא, מתקיים כאן סוג של סדר.
באזור קולאבה נוכל לספוג את האווירה הייחודית של הודו שתלווה אותנו גם עם השיבה ארצה. לאזור אופנתי זה מתנקזים המטיילים והמקומיים כדי לערוך קניות בבוטיקים היוקרתיים ובדוכני הרחוב המציעים שלל פריטים מפתים. זה הזמן לעצור ולהתבונן בסרט הצבעוני החולף מול עינינו . . .
סדנא: סיכום ביניים של המסע האישי, תוך ציון נקודות האור והתובנות החדשות שהתגלו לנו במהלך המסע וכן נתמקד בהתווית הדרך הנכונה לחיים של אושר.
בארוחת ערב חגיגית נציין את סופו של הטיול.
 
 
11 / 5.2 מומבאי – תל אביב
בשעות הקטנות שבין לילה ליום נצא לשדה התעופה וניקח את הטיסה חזרה לארץ (דרך עמאן).
 
* המעונינות להישאר להמשך טיול עצמאי / נופש – אנא פנו אלינו ונשמח לעזור.
 
 
מפגש מחודש (כשלושה שבועות מסיום הטיול )
במפגש נחלוק חוויות מהטיול כמו גם תובנות חדשות שעלו בנו כתוצאה מהטיול בפרספקטיבה של זמן. כמו כן נאמן זו את זו בתחזוק השינוי עליו התחייבנו בטיול ובמציאת קצב החיים החדש שיתמוך בנו גם בסביבה תרבותית שמקדשת תחרות, הישג וביקורת.   
 
 
תוספת ליחיד בחדר
המחיר הכולל
מסי נמל
דמי רישום
מחיר בסיס
מס' ימים
תאריך חזרה
תאריך יציאה
מדריכים
קוד טיול
 
850$
 
4,096$
 
449$
 
47$
 
3,600$
 
11
 
5.2.11
 
26.1.11
רז שרבליס
סורנגה/ אסטה
 
ICAS 0126
 
  
המחיר כולל 
 • טיסות בינלאומיות בחברת רויאל גו'רדניאן (למעוניינות לטוס בחברת אל-על- תוספת תשלום בסך 220$. מחירי הטיסות וההיטלים הינם בהתאם למידע שקיבלנו מחברת התעופה נכון ל-1.8.10 ועלולים להשתנות ללא הודעה מוקדמת מצידה)
 • 2 טיסות פנים בחברת ג'ט
 • מסי נמל, דמי רישום והיטלי בטחון ודלק, נכונים ל-1.6.2010. מסי הנמל עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה, ומחיר הטיול יעודכן בהתאם.
 • סדנאות אימון כמפורט בתוכנית
 • מפגש אימון לאחר הטיול - כמפורט בתוכנית
 • תעודת השתתפות בקורס אימון בן 60 שעות
 • שיעורים: יוגה, מדיטציה, הרצאה על תזונה איורוודית, ריקוד הודי
 • מפגשים מאורגנים עם תושבים מקומיים - כמפורט בתוכנית
 • מופע קתאקאלי
 • שייט בתעלות
 • בתי מלון: דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה
 • כלכלה: חצי פנסיון- ארוחות בוקר וערב בכל ימי הטיול + ארוחת צהרים ביום מס' 5
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג, ריקשות
 • סיורים וביקורים: כולל דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית הטיול
 • הדרכה: רז שרבליס, סורנגה / אסטה ומדריכים מקצועיים מקומיים
 • תשר לנותני השירותים המקומיים
 • מפגש קבוצה: הנוסעות מוזמנות למפגש קבוצה כשבועיים לפני הטיול
 המחיר אינו כולל
 • שתייה והוצאות אישיות
 • אשרת כניסה להודו (ניתן להנפיק דרך משרדנו בעלות של 335 ₪)
 • חיסונים
 • ביטוח בריאות ומטען
 
הארות והערות
 1. הודו בעיננו, היא מדינה מיוחדת במינה. חלק מהיופי שלה טמון באופן ובקצב התנהלותה, השונים ממה שאנו
     מכירים. אנו ממליצות להגיע מוכנים לקבל בהבנה ובסבלנות שינויים שעלולים להיערך בתוכנית הטיול.
     אנו מצידנו נעשה כל שביכולתנו כדי לשמור על התוכנית המקורית ולהעניק לכם חוויה מרתקת.
2. חיסונים: נא לפנות ללשכת הבריאות המחוזית או למרפאת חיסונים, עד שבועיים לפני היציאה.
3. מספר המקומות מוגבל, עקב אופיו המיוחד של הטיול.
4. קיום הטיול ומחירו מותנה במינימום משתתפות.
5. על הטיול חלים התנאים הכלליים המופעים באתר: http://www.geotours.co.il/?CategoryID=194&ArticleID=177
 
                                    
לפרטים והרשמה: 5639001/3 -03

 
לראש הדף

Powered by Gafko & Kiwinet Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!